מוצג מיוחד


שיכּנתי שמי שם: הכתובת הגדולה של תוּכּוּלתי-נינוּרתה הראשון, מלך אשור

על אודות התערוכה | תעתיק הכתובת | תרגום הכתובת | ספרות | תודות


תודות

Curator: Laura A. Peri

Display design: Rivka Myers

Leaflet text: Laura A. Peri

Translation of the inscription: Yigal Bloch

Leaflet design: Yale Bamberger and Masha Pozina

Display and leaflet editing: Nancy Benovitz

Website: Susan Hazan

 

Acknowledgments

The Israel Museum, Jerusalem

 

Samuel and Saidye Bronfman Archaeology Wing: all my colleagues, especially Dr. Haim Gitler and Nancy Benovitz, and Dr. Daphna Ben-Tor, Dr. Debby Hershman, Dr. Silvia Rozenberg, Alison Ashenberg, Bella Gershovich, Fawzi Ibrahim, Elena Magid, Hagit Maoz-Lin, Osnat Misch-Brandl, Ronit Selig, Esther Stark, Matan Shukrun

Curatorial Services:
Yael Bamberger, Anna Barber, David Bigelajzen, Shira Cohen, Yaniv Cohen, Henk van Doornik, Noa Finkelstein, Connie Green, Rachel Laufer, Tami Michaeli, Rivka Myers, Shay Niv, Elie Posner, Masha Pozina, Paolo Recanati, Ofrit Rosenberg Ben-Menachem, Andrei Vainer, Nirit Zur

Axel Springer Art and Archaeology Library
: Jeane Bloch, Victoria Leiderman, Inna Lewanowicz, Tali Link, Inna Zelman

The New Media Unit
:  Dr. Susan Hazan, Avi Rosenberg

The Hebrew University, Jerusalem: Prof. Tallay Ornan, Dr. Yigal Bloch, Dr. Uri Gabbay

W. F. Albright Institute of Archaeological Research, Jerusalem: Dr. Matthew J. Adams, Dr. Zoltán Niederreiter

The Israel Antuities Authority: Dr. Judith Ben-Michael, Dov Porotsky

Christie's Antiquities, London
: Francesca Hickin

Vorderasiatisches Museum, Berlin: Prof. Dr. Markus Hilgert, Dr. Martin Lutz, Alrun Gutow, Olaf M. Teßmer

The British Museum, London: Dr. Jonathan Williams, Amanda O'Boyle, Beatriz Waters


Special thanks to David and Cindy Sofer

מוזיאון ישראל, ירושלים
האגף לארכאולוגיה ע"ש שמואל וסיידי ברונפמן: כל עמיתיי, במיוחד ד"ר חיים גיטלר וננסי בנוביץ', וכן ד"ר דפנה בן-תור, ד"ר דבי הרשמן, ד"ר סילביה רוזנברג, פאוזי איברהים, אליסון אשנברג, בלה גרשוביץ, רונית זליג, נטשה כצנלסון, לנה מגיד, אסנת מיש-ברנדל, חגית מעוז-לין, אסתר סטרק, רחל קן-קריינין, יניב שאור, מתן שוקרון שירותי אוצרות: אנה בארבר, דוד ביגלאייזן, יעל במברגר, חני גרין, אנדריי ואינר, הנק ון דורניק, יניב כהן, רחל לאופר, רבקה מאיירס, תמי מיכאלי, שי ניב, מאשה פוזינה, אלי פוזנר, נעה פינקלשטיין, עופרית רוזנברג-בן מנחם, פאולו רקנטי, נירית צור הספרייה לאמנות וארכאולוגיה ע"ש אקסל שפרינגר: ויקטוריה ליידרמן, וכן ז'אנה בלוך, אינה לבנוביץ, טלי לינק, אינה צלמן יחידת המולטימדיה: ד"ר סוזן חזן


האוניברסיטה העברית בירושלים: פרופ' טלי אורנן, ד"ר יגאל בלוך, ד"ר אורי גבאי המכון למחקר ארכאולוגי על-שם ו"פ אולברייט, ירושלים: Dr. Matthew J. Adams, Dr. Zoltán Niederreiter בית המכירות הפומביות כריסטי'ס (עתיקות), לונדון: Francesca Hickin מוזיאון המזרח הקרוב, ברלין: Prof. Dr. Markus Hilgert, Dr. Martin Lutz, Alrun Gutow, Olaf M. Teßmer המוזיאון הבריטי, לונדון: Dr. Jonathan Williams, Amanda O'Boyle, Beatriz Waters תודות מיוחדות לדוד וסינדי סופר, לונדון  

 

 
© Copyright, The Israel Museum, Jerusalem 1995-2015